Share
 

Albinizm Ve Vitiligo

Albinizm bir bedenin genel cilt pigmentasyon etkileyen bir hastalıktır. İnsanlar genellikle Albinizm ile doğarlar. Bu aynı zamanda pigment veya deri rengi olarak bilinen melanin sağlıklı bir miktar yapmasını önler cildin genetik hastalık türüdür. Albinizm bu hastalığın taşıyıcıları genellikle orada genel vücut üzerinde çok az veya hiç renk var böyle bir aşırı deri pigmentasyonu kaybına neden olur. Hatta göz çevresinde alanı ve saç etkilenir.Diğer taraftan, Vitiligo bir süre boyunca Vücudun belirli bölgelerde yamalar pigmentasyon kaybına neden olan bir cilt hastalığı. Da büyüdükçe bu hastalıktan etkilenen insanlar onu geliştirmek, ancak, bu belanın ile doğmazlar. Gözlük ile kolayca düzeltilebilir değildir görme sorunları diğer tür, yol gözünde albinizm etkileri pigmentasyon hemen hemen tüm türleri. Albinizm güneş ilgili sağlık sorunlarına daha yatkın bir kişi yapar.

Albino, hastalar tarafından bağışıklığı düşük vücut whick ancak kendisi tarafından Albinizm ölüm neden olmaz hastalıklar için, Albino hastaları daha duyarlı hale getirir saldırmak için diğer hastalıklar için kolaylaştırır. Vitiligo durumda, bu hastalık ile ilgili herhangi bir diğer sağlık sorunları vardır. Sadece renk değişimi neden olur ve bazen gözleri etkilemektedir. Albinizm ve diğeri ile karıştırmayın bir layperson neden olabilir Vitiligoat arasında bazı benzerlikler vardır.Hastalıklar da genetik miras bir bağlantıyı paylaşır. Bununla birlikte, hastalıklar hem doğal olarak doğal olarak farklıdırlar. Albinizm ve onların ruhsal durumu halidir Vitiligoat ile tutulmuş insanlar arasında büyük bir similiraity vardır. Güven ve depresyon eksikliği belirtileri hastanın her iki takım tarafından sergilenmektedir. Bu hastalıkların hem görsel hem de orada etkileyen gösterilecek gibi onların fiziksel görünüm söz konusu olduğunda, bu hastalıkların taşıyıcıları hassasiyet duygusu ile boğulmuş.Nüfusun Vitiligoat etkileri approxamately yüzde biri.Diğer taraftan, Albinizm daha sık ortaya çıkar, her 2000 doğumda approxamately 1 bu hastalıktan sufferes. , Vitiligoat otoimmün bir hastalıktır ise albinizm, bir bicochemical hastalıktır.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter