Share
 

SSS

Gerçekten çalisiyor mu?

soru, ama çok basit bir soru görünüste çok zor bir cevap için 'anti-gerçekten ise vitiligo yok. Bu soru agri gösteriyor ve hastanin rahat arama geçirdi ki aci ve bu hat üzerinde satilan ilaçlar konusunda güvensizlik ipuçlari. Her ikisi de geçerlidir. O çöp dogru ürünü ortaya çikarmak için vitually imkansiz hale net satis için çok alt standart malzeme vardir. Ama bu tür yolsuzluklar düzeltmek için etkili bir araci su anda vardir. Bu düsünceyle arka plan ile, bizim mümin için nedenler vermek çok zor olur. Bu ürünün gerçekligini hakkinda sizi temin ederim ama güvence genelde yeterli degildir. Bu ürün için siparis orani halen% 45 astigi Biz sadece size söyleyebilirim. Bu ancak her kullanicinin çalisacak anlamina gelmez.

Hastalik nesil dahil insan vücudunun karmasik mekanizmalar hala tam olarak modern bilim adamlari için bile anlasilamamistir olmasidir. Biz çok sey biliyorum ama biz çok daha fazla bilmiyorum. Daha sonra hastalik ve ilerleme bir yatak olabilir bireyler, irklar ve bölgeler arasinda biyolojik farklar vardir.

Biz bu nedenle sadece istatistiksel olarak bir çare yararlari, tahmin edebilirsiniz. Her zaman çalismalarinda üst puan olan bir çare yanit vermez insanlar olacak.
Ayni AntiVitiligo için de geçerlidir. Size fayda saglayacaktir yüksek bir olasilik var.

Benim vitiligo tedavi mi?

Vitiligo Cure iliskin olarak, farkli insanlar farkli baglamda terim »Cure« kullanin. Digerleri mevcut lekelerin repigmentation ile sadece söz konusu iken, vücudun hastalik tamamen ortadan kaldirilmasi için bu terimi kullanmak.

Eger zor bir konudur sistem sizden hastaligin tamamen yok edilmesi demek durumunda. Enfeksiyona karsi normal savunma mekanizmalarinin bir bozukluk gelen Vitiligo sonuçlar. Vücut kendi deri hücrelerini üreten pigment karsi antikor üretmeye baslar. Kesin neden oldugu bilinmektedir, ancak miras bir role sahiptir. Bu, sizin bagisiklik sisteminin genel bir anormallik oldugunu hiç kabul edilebilir kalici gelir bu süreci durdurmak için su anda var

Herhangi bir pigment veya azaltti cilt lekeleri gibi hücreler tecelli üreten pigment için zarar. Bu sizi rahatsiz ediyor ve bu AntiVitiligo Petrol isleri yerdir. Su anda ve bu konuda basari orani en yüksek olan bu ürün için yeniden siparis orani su anda% 45 asan. pigment yerel olarak restore edildikten sonra, orada kalir. Basarili tedaviden sonra pigment yerel kaybi hiçbir rapor edilmistir.

Nasil Anti-Vitiligo çalisiyor?

Tüm bitkisel ilaçlar (bunlar genelde reçeteli ilaç la hiç sansim vardi ancak bu seçenegi seçtim, çünkü bu insanlarin çogu için yeterli genellikle) orada binlerce yil boyunca nesillerin hundards onlarin basari ve güvenlik tarihinin taniklik türetmek.

Yine de hemen hemen herhangi bir amaç için herhangi bir bitkisel ilaç etki mekanizmasi için bilimsel açiklamalar sunmak mümkün degildir. gün gibi mekanizmalar kesin olarak anlasilmamistir baslar çare, modern tibbin bilimsel esaslara uygun olarak bilimsel bir ürün olarak derecelendirilen olarak afyon ve digitalis ile oldu.

O Vitiligo için tatooing bazi sey mi

Tatooning, ama bir kamuflaj teknigi olarak kullanilan bu cilt içine enjekte edilir yapay pigmentler ile yapilir. Renk esleme dogrulugu yapiyor kisinin beceri baglidir olacaktir. Tatooing yoluyla yayilan ciddi infetions riski vardir yani nedeniyle sürecin genel kirlilik için.

Öte yandan Anti-Vitiligo, dogal cilt rengi geri getirir.

Küçük çocuklar ve pregnent kadinlarda vitiligo tedavisinde kullanilabilir.

Ürün özellikle gebelikte güvenlik ve çocuk 5 yil daha az çalisma yapilmamistir. Hwever çocuklar da ve gebelik sirasinda kullanmis olan hastalar olarak 3 yil kadar küçük. Bunlarin çogunlugu yararlandi ve bunlarin hiçbiri herhangi bir zararli etkisi aci çekmis.

Vitiligo tedavisi zor bir acil olarak kabul edilebilir bu yana, bu yüksek riskli kisilerde kullanimi tavsiye etmiyoruz. Isterseniz kendi riske kullanabilirsiniz.

Ben Anti-Vitiligo Ile Günes pozlama / UV kullanabilir miyim?

Vitiligo yeniden pigmentasyon için kullanilan tüm yerel ilaçlar temel olarak kudret ve güvenlik açisindan farklilik fotograf sensitize vardir. Günes isigi / UV isigi belli ki, ama yanit artacak arada bir hasta nazik ilaç bile abartili tepki gösterebilir ve günes yanigi seklinde bir cilt reaksiyonu olsun.

Bu nedenle size, sinirli bir alan üzerinde basinda çok kisa bir süre için UV / Gün isigi kullanmaya baslamak ve cevap olumlu oldugunu yavas yavas artirabilir eger tavsiye edilir.

I tedavi altinda alana sunblocks veya makyaj kullanabilir miyim.

Anti-Vitiligo dahil vitiligo yeniden pigmentasyon / hipo-pigmentasyon, kullanilan tüm yerel tip basari (dogrudan veya dolayli) için günes isigina dereceye gerekir. Bu nedenle size günes isigina maruz yeterli izin kamuflaj veya günes bloklar kullanmamaniz tercih edilir.

Bu babchi petrol mü?

Bu bildirimde partiealy dogrudur. Kesinlikle babachi içerir, ama formülasyonun (w / w) az% 8 katki.

Babachi vitiligo tedavisi için ilaç test zamanidir. Ama kendi sorunlari var. Çok daha az yararlanmis olmasina ragmen onu tollarate olabilir. Dolayisiyla babachi kullanarak challange basari degil, kabul edilebilirlik oldugunu. Anti-Vitiligo basariyla ne babachi tek basina ve diger alternatif ilaçlarin vitiligo için farkli kilan, bu sorunu ele almistir.

Lökoderma nedir?

lökoderma anda çevrelerindeki Hindistan, Sri Lanka gibi Güney Dogu Asya'nin bazi ülkelerinde çogunlukla ve ülkeler bu söyleyis kullanilan vitiligo esanlamlidir.

UV vitiligo tedavisinde rol Lihgt mi?

UVB ve UVA Vitiligo tedavisi gibi birçok deri hastaliklarinda kullanilir. Her iki Ancak cilt yaniklari ve lokal reaksiyona neden olabilir, ancak birçok UVB cilt kanseri için potansiyel bir tehlike olduguna inaniyorum. UVB isigi tam yaziya bakiniz.

S: www.curevitiligooil.com otantik bir web sitesi var mi? 

A: Merhaba, evet bu web sitesi çok özgün. Gerçek kisiler tarafindan yönetilir. Biz durumda Sorulariniz LiveSupport saglar. Size soru sorma LiveSupport adresindeki uzmanlari konusabilirsiniz. Ayrica sizin sorgular düsüs olabilir, ve senin tatmin edici yanitlar. Biz CureVitiligoOil için sadece pazar, iddia esneklik ve dogallik cildinizin doldurmak için ve Vitiligo ücretsiz ürün hizli bir sekilde yamalar, ama biz de Vitiligo için farkindalik yaratmak katiliyor. 


Live Help
Basari Öyküleri
 
Çok yararli ve bilgi için nazik oldugunu Karsi görevlileri, özellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mükemmel yag formülü oldu! Devam et lütfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter