Share
 

Kullanim ve Talimatlari

Temiz sade su ve havlu ile kurulayin etkilenen bölge. Simdi etkilenen deri yagi uygulayin ve hafifçe parmak uçlari ile masaj deri içine emilir kadar.

Anti-Vitiligo uygulanmasi tedavinin tüm dönem boyunca (rahatça yataga çekilmeden önce) 24 saatte bir yapilacak olan. petrol optimal avantaji için daha önce 6 saat yikanmis olmamalidir. süresi 12 saatten fazla ancak kadar uzatilabilir. petrol birine basarak nedenle daha önce 6 saat yikanmasi için, hasta bir iki günlük programa geçis yapabilirsiniz.

Anti-Vitiligo, dakiklik ve düzenlilik kullanirken zorunludur. Tedavi günün ayni saatinde uygulanmalidir ve uygulama süresi önemli ölçüde farklilik göstermemesi gerekmektedir.

Anti-Vitiligo ™ 15C/59F altindaki sicakliklarda kalin gider ama sicak suda isinma ile normal kivam devam eder. Daha 20-30C/68-86F de yag depolamak için uygundur; Anti-Vitiligo o ve sivi yalnizca uygulama öncesi iyi iyice çalkalanmalidir kullanilmalidir.

Önlemler

günese maruz giderek baslangiçta birkaç dakika baslayarak artirilmalidir. Biz onlar yüz ve ellerde kullanmaya baslamadan önce, son derece hassas cilt veya alerjik egilimi öyküsü olan kisiler birkaç gün kozmetik az önemli küçük bir alanda tedavi uygulamak gerektigini öneriyoruz. Dogrudan günes isigi en iyi böyle kisilerde önlenir.

Anti-Vitiligo geleneksel bir tarifin bir aritma ve geleneksel balik, et ve yumurta gibi tüketen yüksek antijenik malzeme kaçinmak önerilir.

Tedavinin Konsolidasyon

Etkilenen parçalarin normal cilt restore edildikten sonra, son derece tedavi 45-60 gün ek süre devam etmesi arzu edilir. Ilk kurtarma göründügü kadar tam olmayabilir çünkü Tedavi Bu konsolidasyon asamasinda gereklidir. Hala hastaligin küçük iyilesmeyen alanlar olabilir.

Yan etkileri

Yerel ya da yaygin yan etkisi yok insidansi henüz hiper-hassas cilt ile bireysel olarak kisa ömürlü tahris / döküntü nadir sikayetler disinda bildirilmistir. Kolayca asagidaki ayarlamalari yaparak tedavi edilebilir.

1) Seyreltik petrol:
Anti-Vitiligo 3:1 oraninda, hindistan cevizi yagi ile inceltilebilir. Bu Anti-Vitiligo ™ 3 parçalari saf hindistan cevizi yagi, 1 kisim anlamina gelir. tahris Bu tedbirin ragmen devam ederse, seyreltme saf hindistan cevizi yagi benzer bir miktar tesebbüs olabilir. Bu mümkün olan maksimum seyreltme olarak kabul edilebilir.

2) Uygulama azaltin toplam süresi:
sulandirma stratejisi tahris kontrol etmesi halinde, Anti-Vitiligo ™ günlük basvuru süresi de azaltilabilir. 3 saat uygulamasi ile her gün tedaviye baslamadan tarafindan basari olmustur. Bu süre sonra yavas yavas 3-4 haftalik bir süre içinde 6 saat artar. Bu yavas yavas cildin hassasiyetini azaltmak olabilir.

3) Reduce the frequency of application:
Bir diger seçenek uygulama sikligini azaltmaktir. Bu tek basina ya da yukarida belirtilen tedbirlerin birlikte kullanilabilir. frekans ve basinda yari yariya azaliyor yavas yavas standart schedul geri getirdie.

4) tahris yukaridaki önlemler ile kontrol edilemezse:
Bu tedavinin kesilmesine tercih edilir. Uzman yardimi gerekirse aranan olabilir.

 

order

Live Help
Basari Öyküleri
 
Çok yararli ve bilgi için nazik oldugunu Karsi görevlileri, özellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mükemmel yag formülü oldu! Devam et lütfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter