Share
 

Lökoderma

Lökoderma beyaz lekeler ve yamalar ile karakterize nadir görülen bir deri hastaligidir. Bu acikli ama bulasici hastalikta, dermal katmanlardan pigment denilen melanin yavas yavas kayip var beyaz lekeler halinde sonuçlar. Lökoderma küçük bir yama ile baslayabilir, ancak yavas yavas ve istikrarli bir sekilde vücuda yayilir. Bazi çalismalar konusunda yapilmis saglanamamis olmasina ragmen gerçek nedeni hala bilinmemektedir. algilanan nedenlerden bazilari duygusal stres, kalitsal faktörler, solucanlar, günes yanigi ve fiziksel hastalik vardir.

Ne lökoderma hala bilinmemektedir neden olur. Ileri arastirmalara ragmen, tip hâlâ lökoderma kesin nedenini anlamaya çalisiyor. Bu hastaliga neden neler oldugu konusunda pek çok teori vardir. -Bugüne kadar üç teori yaygin olarak kabul edilmistir. Ilk teori yanlis kimlik devletlerinden biri olan yabanci cisimler için pigment hücreleri ve onlari yok eder bagisiklik sisteminin hatalari söyledi. Ikinci teori bazi kimyasal maddeler pigment üreten hücreleri yok diyor.

Üçüncü teori, diger taraftan, hücreleri kimyasallara maruz kalma nedeniyle tahrip oldugunu göstermektedir. Sebep ne olursa olsun, hastaligin seyrini pigment hücrelerinin yok oldugu kesindir. Ancak sadece bazi alanlarda veya vücut parçalari neden etkilenen olsun? Aslinda ragmen pigment hücreleri daha sonra vücutta mevcut oldugunu neden bu hastalik tüm vücudu hala bir sir etkilemez. Ancak, lökoderma ana nedenleri asiri zihinsel stres olduguna inaniyoruz birçok saglik uzmani bulunmaktadir.

Akut veya kronik mide hastaliklari lökoderma katkida bulunabilir. sindirim borusu içinde sarilik, solucan istilasi veya diger parazit salginlar gibi karaciger fonksiyon bozuklugu olan kisiler bu beyaz lekeler var yatkindir. Beyaz lekeler her zaman korkulan lökoderma olabilir bunlarin sadece bir kismini olarak azap büyü gerekmez. Lökoderma noktalar beyaz neden dahil vakalarin çogunlugu tibbi tedavi için mükellef olan.

Lökoderma belirtileri saç dökülmesi, saç ve beyaz lekeler erken agaran içerebilir. beyazlik genelde sonradan boyutu yayilan küçük renksiz beyaz / soluk kahverengi veya nokta olarak görünür. lekeler beyaz gün sonra-ve günün sonunda beyaz sütlü oldun. Genel halsizlik ve yorgunluk ve soguk karsi duyarlilik olabilir kurbani olabilir. yamalar veya isaretleri nedenlerle bol nedeniyle neden olabilir; bunlarin arasinda en yaygin solucan istilasi ve / veya kalsiyum eksiklikleri vardir. Bu yamalari kurban psikolojik stres çok üretebilir.

Dikkat çekicidir lökoderma sütlü / sogan balik gibi tüketen zit gida maddeleri neden olamayacagi bir gerçektir. Bir kez bozuklugu sürecini desteklemek için düsünülen Vitamin-C yönünden zengin besinler, artik ya sinirlidir. Çesitli antioksidan olarak yararli olabilecegini kanitladi arastirmalar.

genel nüfus lökoderma gelistirmek için% 1-2 risk altindadir. lökoderma kalitsal olup olmadigini düsünecek olursak, anne babalarin çocuklarinda bir veya her iki lökoderma genel nüfusa göre daha yüksek risk bir kismini sadece sahip oldugunuz biliyoruz gelecegim. nesiller için aile öyküsü bile, herhangi bir normal ve uygun kisi de lökoderma gelisen bir sansi oldugunu göstermektedir arastirmalar. Beyaz lekeler her zaman korkulan lökoderma olabilir bunlarin sadece bir kismini olarak azap büyü gerekmez.

Lökoderma noktalar beyaz neden dahil vakalarin çogunlugu tibbi tedavi için mükellef vardir. Beyaz bir yama lökoderma ya da degil, yavas yavas, görünüste düzensiz olmasi gerekir boyutunda artis ve bir ultraviyole isik altinda beyaz sütlü görünür, anahat cilt daha koyu var olup olmadigini dogrulamak için.

Leucodermal kosullari büyük psiko-sosyal etkisi vardir. Hiçbir yas ve muaftir genetik yeniden egilim vardir. Hastaligin en çok etkilenen alanlar eller, boyun, sirt ve sirayla bileklerini içerir. durum vücut organlari herhangi bir zarar vermez. Lökoderma olanlar depresif duygu durumunda bir doktora danismak gerekir. Eger depresyon ya da anksiyete bir kurban önce ruh sagligi uzmanlari ve doktorlar danismaniz akillica olurdu.

leukoderma, leucoderma, leukodema, leuoderma, lekoderma, leukderma, leukoerma

Bize özel Cure Vitiligo Petrol tanitarak bu izdirapli bozuklugu üstesinden yardimci olalim. Biz, sizin aci ve hayal kirikligi bilmek ve böylece özel olarak tasarlanmis çözüm ile geldi. Aradiginiz edilmistir Cure Vitiligo Petrol hiçbir yan etkisi ile Vitiligo / Leucorderma hizli yeniden pigmentasyon için arama sona garantilidir. Bu yüzden, eger veya sevdiklerinize herhangi akillica bir hareket yapmak, Vitiligo gelistirir! Bizim yerel uygulama kullanin ve etkilenen derinin çabuk yeniden pigmentasyon olsun.

Vitiligo kisiler bizim Cure Vitiligo Petrol çok hastaligin tam tedavi için yararli bulabilirsiniz. Kür Vitiligo bitkisel yag% 100 Garantili Klinik Vitiligo veya lökoderma için kanitlanmis Daimi Cure yamalar. Ürün tamamen dogal malzemelerle birlikte belirli bir oranda harmanlanmis içerir. Bu tibbi olarak mücadele etmek ve kalici Vitiligo tedavisi kanitlanmis Psoralea coryli Folia, Hindistan cevizi yagi, sariçali Kök ve Çörek Otu içerir. Kür Vitiligo Petrol kompozisyon, tamamen bitkisel maddeler olusur yana böylece sahip daha az ya da hiçbir yan etkisi.

S: Lekoderma nedir? Nasil yayilir? ailesinin bir üyesi lekoderma, varsa ne ayni hastalik kapma baskalarinin oranlar nelerdir?

A: melanosit melanin üretme yetenegi, cildin normal rengi belirleyen bir pigment kaybettigi Lekoderma deri bir hastalikli durumdur. Sonuç olarak hangi depigmentasyon beyaz lekeler cilt üzerinde görünür. Kesin nedeni henüz ama bilim bilinen bilimsel arastirma sürüyor bu hastaligin emniyetli ve güvenilir bir tedavi vaat ediyor. Lekoderma bulasici bir hastalik degil, dokunarak veya Lekoderma gelen kisi aci ile yiyerek yayilmaz. Bu uygulama son derece önerilmez. Lekoderma hastalar damgalanmis olmamali ya da bu duyarsiz ve insanlik disi oldugu için onlarin hastalikli durumu nedeniyle izole edilmistir. Veya daha fazlasi gibi Lekoderma hastalar ayni yetenekleri olan bizim gibi normal insanlar. Aslinda bizi vardir. Lekoderma veya konjenital olmayabilir. Bu hastaligin biraz anlasilacagi gibi, hiçbir sey kesin olarak bu konuda söylenebilir. Lekoderma sahip Veliler daha Lekoderma muzdarip bebeklere dogum yapma ihtimali vardir, ancak bu bir Lekoderma ebeveyn her zaman Lekoderma bebek doguracagim anlamina gelmez. Bir ailenin bir üyesi olan Vitiligo Benzer sekilde eger, mutlaka baskalarinin muzdarip olacagi ya da yakalamak anlamina gelmez.

order

Live Help
Basari Öyküleri
 
Çok yararli ve bilgi için nazik oldugunu Karsi görevlileri, özellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mükemmel yag formülü oldu! Devam et lütfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter