Share
 

UVB

Vitiligo kronik bir cilt hastalığı melanositler olarak adlandırılan, cilt hücreleri hale pigment veya renk yok eder, ve ayrıca mukoza (örneğin, ağız ve burun içi doku gibi) ve göz etkileyebilir. Sonuç olarak, yumuşak, süt beyazı veya normal pigmente ortasında açık pembe yamalar görünür.Ayrıca saç beyaz / Vitiligo etkilenen bölgelerde ve kafa derisi üzerinde yetişen gri dönüşebilir. Birçok tedavi Vitiligo günümüzde kullanılabilir ve onları dışarı en başarılı olanlarından biri olan UVB vardır.

Dar bant UVB artık Vitiligo tedavisinde altın standart olarak vücudun% 20'sinden fazlasını kapsayan olarak görülüyor. Dar bantlı UVB (NB) 311-312 nm UVB spektrumun kısmını kullanır. Bu bölge cilde yakmak için gereken daha az zaman melanosit üretmek için pigment hücreleri uyarmak için tespit edilmiştir. Işık tedavisi her türlü bağışıklık sistemi üzerinde baskılayıcı etkisi yoktur, bu yüzden belki de oluşturan yeni alanlar durdurabilirsiniz. NB tam uzunlukta panel veya bir el cihazı kullanarak evden, doktor reçetesi ile, bir tam vücut dolap veya doktorun muayenehanesinde yapılabilir.Handheld vitiligo küçük alanlar için çok uygundur ama bir anda çok küçük bir alanı kapsayacak şekilde daha büyük yüzdeler için kullanmak çok yorucu ve zahmetlidir. NB bazen diğer topikal tedaviler ile kombinasyon halinde kullanılabilir, fakat, kendi üzerine birçok için etkilidir. NB üzerine gözlük hala ayakta ve tutmak için yeterli arası çocuklarda kullanılabilir. Sonuçlar genellikle 30 ve 60 tedaviler arasında başlayan görülür ve tedavi genellikle haftada 3 kez verilir. NB olası yan etkileri çok uzun süre kullanıldığı takdirde yanma içerir. Kontrastını artırarak, tam gövde paneli ya da kutusunu kullanarak, normal deri tan olabilir varsa. Sadece tam boyutlu vücut adet el birimlerinin sadece izole alanlarda tedavi olarak, daha fazla pigment kaybı durdurabilir istikrar için gerekli olan bağışıklık bastırma sağlar. Göz koruması gözü korumak için tedavi sırasında giyilen, ancak tedavi geçtikten sonra gerekli değildir.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter