Share
 

Vitiligo hastaligi

Vitiligo deride düzensiz soluk yamalari sonuçlanan boyama kaybi destekleyen kronik bir cilt hastaligidir. O epidermisin dipegmentation tarafindan karakteristik tecelli Lökoderma ayrintili bir tür oldugunu Arastirma belirtiyor. Klinik olarak az ya da çok olabilir ciltte beyaz maküllerle ayrilir. Bu sayede bagisiklik sistemi tepki ve vücudun kendi dokularina saldiri ve tiroid hastaligi veya pernisiyöz anemi gibi diger hastaliklar yaninda gerçeklesir aktif bir devlet olarak kanitlanmistir. Vitiligonun alisilmis kategori denir 'Vitiligo Vulgaris' da yaygin vitiligo olarak da bilinir. Alternatif türleri dogrusal, segmental, trahom ve inflamatuar vitiligo içerir.

Vitiligonun gerçek neden hala tartisilmaktadir. durum daha koyu cilt tipleri olan kisilerde distan esas daha açiktir. Vitiligonun kesin sebebi ve karmasik henüz bilinmiyor. Bu otomatik, genetik, bagisiklik ve çevresel faktörlerin bir birlesmesi sonucu oldugunu düsündürmektedir kanitlar bulunmaktadir. , Ama dünya çapinda ispat edilmemistir. Birkaç kisi günes yanigi ve vitiligo arasinda bir baglanti sahip düsünün. Güncel bir hipotez daha vücuttaki melanin üreten benzersiz hücreleri için zararli olan antikorlar gelistirmek çünkü vitiligo olusur neden ileri sürdü.

S: Vitiligo tehlikeli ve öldürücü bir hastalik mi? söylenti Vitiligo ölüme neden oldugu dogru mu?

A: Vitiligo kez karisik ya da bulasici ve bulasici olan kasintili deri lezyonlarinin varligi ile karakterize olan Lepra ile karistirilmamasi genellikle bir hastaliktir. Genel kaninin aksine, Vitiligo Lepra degildir. Lepra Vitiligo kesin nedeni hala bilim bilinmeyen ise bir bakteri neden olur. Cüzzam, tedavi edilmedigi takdirde, cilt, sinir, göz ve bacaklarda için kalici hasara yol açabilir. Vitiligo, tedavi edilmedigi takdirde, herhangi bir korkunç sonuçlara yol açmaz. Aslinda, Vitiligo en deri hastaliklarinin iyi huylu. O, yamalar kasinti yok hasta hiçbir rahatsizlik nedenleri ve bunlar bulasici degildir. Vitiligo, hiçbir sekilde, ölümcül olanidir. Vitiligo gelen bir hastanin patolojik onun durumu, hiç ölüm tehdidi olurdu tedavisiz birakir, eger hiçbir sey korku gerekiyor. Vitiligo kronik bir deri hastaligidir ki, diger kronik hastaliklarin aksine böyle s Diyabet, Kanser, etmez sorun bir hasta ve hiçbir ilaç alimi gereklidir. 

order

Live Help
Basari Öyküleri
 
Çok yararli ve bilgi için nazik oldugunu Karsi görevlileri, özellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mükemmel yag formülü oldu! Devam et lütfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter