Share
 

Vitiligo belirti ve bulguları nelerdir?

Vitiligo (lökoderma) bu ağzın hattı içinde, burun, genital ve rektal alanları, özel bir cilt hücreleri, deride pigment olarak adlandırılan hale melanositler gibi dokular, mukoza olarak bilinen olan bir cilt hastalığı olan ve göz retinası, yok edilir. Sonuç olarak, süt beyaz veya cildin ışığı pembe yamalar vücudun farklı bölgelerinde görünür.Ayrıca saç beyaz / Vitiligo etkilenen bölgelerde ve kafa derisi üzerinde yetişen gri dönüşebilir.

De-pigmentli yamalar gövdesinin sadece bir tarafında geliştiği segmental desen;; ve genelleştirilmiş desen, en üç de-pigmentasyon bir veya birkaç alanları ile sınırlı olduğu fokal desen gibi Vitiligo ana kalıplardan vardır ortak bir desen, içinde de-pigmentasyon gövdenin her iki yanında simetrik olarak ortaya çıkar.

Bu cilt hastalığı zaman içinde yoldan geri rastlanmamıştı, ve ne olursa olsun yaş, cinsiyet ve ırk herkesi etkileyebilir. Bugüne kadar, Vitiligo kesin nedenleri bilinmemektedir ve araştırmacılar ve doktorlar bu kronik cilt hastalığının nedenlerine ilişkin birçok teori ile geldi. Ancak, bu kronik bir deri hastalığıdır belirli bağışıklık gibi hipertiroidi gibi hastalıklar, alopesi areata ve pernisiyöz anemi olan kişilerde gelişmesi daha olasıdır; rağmen, bilim adamları hala bu Vitiligo ve otoimmün hastalıklar arasındaki ilişkinin tam nedenini bilmiyorum. Bununla birlikte, Vitiligo da kalıtımsal olabilir; yani, ailelerde çalıştırabilirsiniz. Vitiligo olan insanlar, büyük çoğunluğu, 20 yaşından önce onu geliştirmek, bazıları da 40 yaşından önce bunu geliştirmek, oysa.

Vitiligo birçok belirti ve semptomları vardır.En temel bu cilt hastalığı olan bir kişinin ilk olarak / teninin üzerinde gelişen beyaz lekeler fark başlayacak olmasıdır. Vitiligo kesin olarak bu alanlarda bulunabilir gibi eller, kollar, ayaklar, yüz ve boyun ve beyaz lekeler gibi daha fazla güneşe maruz kalan deri bölgelerinde, etkileme olasılığı daha yüksektir. Görünmesini beyaz lekeler için diğer ortak alanlar koltukaltı ve kasık, ve ağız, burun delikleri, gözler, göbek, makat ve cinsel organları etrafında. Insanlarda görülen diğer Vitiligo Belirtileri saç derisi, kaş, kirpik ve sakal erken ağaran olduğunu. Koyu ten rengine sahip olanlar da ağız içindeki renk kaybı fark edebilirsiniz.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter