Share
 

Ne vitiligo, ve ne sebep olur?

Vitiligo bir kişinin normal pigmente deri yanı sıra kafa derisi üzerinde saç erken ağaran görünmek için düz beyaz veya açık pembe yamalar neden çok yaygın bir deri hastalığıdır. Bu pembe / beyaz lekeler pigmentasyon sorunları nedeniyle oluşabilir, cilde rengini veren melanosit (pigment yapan hücreler) adı verilen hücrelerin kaybı veya arızalı, yani. Vitiligo cilt bozukluğu etkilenme insanların oranı dünyada% 1-2 arasındadır ve bu cilt hastalığı bulaşıcı değildir.

Segmental ve (genel) non-segmental dahil Vitiligo desenleri iki ana türü vardır. Non-segmental Vitiligo desen insanlarda daha sık görülür ve genellikle vücut açıklıkları, ayak parmakları, ve kemikli alanlar çevresindeki alanları etkiler. Segmental Vitiligo desen ergenlerde daha sık iken Vitiligo Bu tür, herhangi bir yaşta ortaya çıkabilir.

Vitiligo ana belirtisi etkilendi cilt bölgelerinde hafif beyaz / pembe yamalar ortaya çıkmasıdır. Diğer belirtiler gri / beyaz saçlı deride saç yamalar ve göz retina veya iris pigment anormallikleri vardır.

Tarihe kadar, dünyanın her yerinden araştırmacılar Vitiligo kesin nedenleri hakkında emin değildir ve çeşitli teoriler ortaya çıkmıştır. Bir teoriye vitiligo otoimmün bir hastalık olabilir olmasıdır. Bağışıklık sisteminin yanlışlıkla vücudun bir kısmını saldırdıkça Bu hastalıklar olur. Vitiligo, bağışıklık sisteminin ciltte melanositler yok edebilir. Bir veya daha fazla gen Vitiligo daha muhtemel bir kişi yapabilir olması da mümkündür.

Başka bir teori melanosit kendilerini yok olmasıdır. Ayrıca, bazı insanlar gibi güneş yanığı veya duygusal sıkıntı gibi tek bir olay, Vitiligo tetikleyen bildirmişlerdir, ancak bu olayların bilimsel Vitiligo bir nedeni olduğu kanıtlanmamıştır.

Vitiligo tedavi edilemez olsa da, kesinlikle tedavi edilebilir. Bu cilt bozukluğu yönetmede yardımcı olabilir piyasada çeşitli ilaç ve merhem vardır. Birçok modern ilaçlar da cerrahi ve lazer tedavileri gibi, yıllar içinde ortaya çıktı. Bununla birlikte, bu tür ilaçların hasta için uygun olmayan bazı yan etkilere sahip olduğu tespit edilmiştir. Böyle bizim Cure Vitiligo Petrol gibi, bu hastalığın tedavisi için bitkisel formülü tavsiye nedeni budur.

order

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter