Share
 

Vitiligo Etkilenen ve Is Vitiligo Kalıtsal?

Cilt (melanosit) pigment oluşturan hücrelerin denilince neden Vitiligo deride pigmentasyon bozukluğu, dünya çapında yaygın bir deri hastalığıdır. Bu cilt hastalığı deride melanosit yok, mukoza (doku bu hat ağız ve burun içi yanı sıra genital ve rektal alanları) ve retina (göz küresinin iç tabakası). Sonuç olarak, cildin pürüzsüz beyaz veya açık pembe yamalar vücudun farklı bölgelerinde görünür. Vitiligo etkilenen bölgelerde yetişen saç genellikle de beyaz olur.

Vitiligo 50 milyon, yaklaşık 40 kişi yapar dünya nüfusunun, yaklaşık 1 ila 2 oranında etkiledi. Ve Amerika Birleşik Devletleri tek başına, bu cilt bozukluğu 2-5.000.000 kişi etkilemiştir. Vitiligo ırk, cinsiyet ve yaş ne olursa olsun, herkes bulunabilir. Ancak, çoğunlukla az 40 yaş üzeri kişilerde görülmektedir.

Vitiligo kesin nedenleri henüz bulunamamıştır, ancak doktor ve araştırmacılar tarafından çeşitli teoriler yılda ortaya çıkmıştır. Bu teorilerin bazıları Vitiligo adrenokortikal yetersizlik (Addison hastalığı), hipertiroidizm (aşırı aktif tiroid bezi), alopesi areata (kellik yamalar) ve pernisiyöz anemi (düşük gibi bazı otoimmün hastalıklarla olan kişilerde daha yaygın gibi görünüyor öneririz rağmen vitamin B12 emilim vücudun yetmezliği) kaynaklanan kırmızı kan hücrelerinin seviyesini, diğerleri Vitiligo da kalıtsal olabileceğini düşündürmektedir. Bu Ebeveynleri bozukluğu olan çocuklarda durum gelişme olasılığı daha fazladır demektir. Ancak, bu sadece diğer teorileri gibi değil,% 100 doğru. Bir ebeveyn ona sahip olsa bile çocukların çoğu Vitiligo almazsınız ve Vitiligo ile çoğu insan bozukluk bir aile öyküsü yok.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter