Share
 

Ek Tedaviler

Vitiligo kronik bir deri hastalığıdır kullanılabilir tıbbi ve cerrahi tedaviler dışında, cildinizi korumak için kendi üzerine alabilir birçok adım vardır, Vitiligo neden beyaz lekeler görünümünü en aza indirmek ve bu cilt hastalığının duygusal yönleri ile başa .

En yaygın yollarından bazıları şunlardır:

• Güneşten koruyucular kullanılması: tenli olanlar, özellikle Vitiligo olan kişiler, güneş maruziyeti önlemek ve UVA ve ultraviyole B ışınlarını karşı koruma sağlayan bir güneş kremi kullanmalısınız. Bronzlaşma normal ve depigmente cilt arasındaki karşıtlık daha görünür yapar. Güneş yanığı ve uzun vadeli zararlara karşı cildi korumaya yardımcı olur.

• Kozmetik kullanımı: Vitiligo ile Bazı hastalarda lekeleri, makyaj ya da bronzlaştırıcı losyonlar ile depigmente yamalar kapsamaktadır. Bu kozmetik ürünleri olan Vitiligo vücudun maruz kalan alanlar ile sınırlı insanlar için özellikle etkili olabilir. Birçok kozmetik şirketlerinin makyaj veya depigmente yamalar örtbas için yararlı olabilecek boyalar sunuyoruz. Kendinden bronzlaştırıcı losyonlar renkli birkaç gün sürecek ve yıkama ile kapalı gelmeyecek o makyaj göre bir avantajımız var.

• Danışmanlık ve Destek Grupları Üyelik: Vitiligo olan birçok kişi profesyonel bir ruh sağlığı gelen danışmanlık almak yararlı buluyor. İnsanlar genelde başkaları ile görüşmek zor konularla ilgili danışmanı konuşabilirsiniz bulabilirsiniz. Bir akıl sağlığı danışmanı da destek sunmakta ve Vitiligo ile başa çıkmada yardımcı olabilir. Buna ek olarak, bir Vitiligo destek grubu katılmak için yararlı olabilir.

Tüm yukarıda belirtilen öz bakım yöntemleri Vitiligo insanlar için gerçekten yararlı olacaktır kanıtlayabilirim.Bu ihtiyati yöntemleri hiçbiri tehlikeli, ne de herhangi bir yan etkisi var.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter