Share
 

karabiber

İngiliz araştırmacılar tarafından yapılan son araştırma karabiber dünya nüfusunun yaklaşık% 1-2 etkiler Vitiligo denilen disfiguring deri durum, daha iyi tedavilere yol olduğunu göstermektedir. Bu karabiber ekstresinde piperine (karabiber onun baharatlı, keskin lezzet verir bileşik) mevcut ciltte pigmentasyon üretmek mümkün olduğu incelenmiştir. Böylece, araştırmacılar karabiber Vitiligo olan insanlar için çok faydalı olduğu ispat sonucuna varmışlardır.

Vitiligo kronik bir cilt hastalığı melanositler olarak adlandırılan, cilt hücreleri hale pigment veya renk yok eder, ve ayrıca mukoza (örneğin, ağız ve burun içi doku gibi) ve göz etkileyebilir. Sonuç olarak, yumuşak, süt beyazı veya normal pigmente ortasında açık pembe yamalar görünür.Ayrıca saç beyaz / Vitiligo etkilenen bölgelerde ve kafa derisi üzerinde yetişen gri dönüşebilir.

Piperine etkileri ultraviyole fototerapi ile birleşti zaman iyileştirmek için önemli hale ki Kral College London show tıp bilim adamları 'ekibi tarafından yürütülen çalışmalarda, PUVA gibi olur.Bilim adamları 'ekibi çok daha umutlu ve bulgu hakkında olumlu görünüyor ve bunu Vitiligo için bilimsel sahne değiştirme potansiyeline sahip devrimci bir keşif olacağı inancı vardır.

Birçok piperine tabanlı piyasada bugün bir gıda katkı maddesi olarak kullanılabilir ürünler ancak hiçbiri cilt uygulamalar için kullanılan vardır. Hiçbir çalışma vücut piperine uzun vadede nasıl tepki vereceğini üzerinde yapılmıştır.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter