Share
 

Odak Vitiligo

Pigmentasyon hücrelerin kaybına bağlı deride beyaz lekeler ile sonuçlanacak deri bozukluğu Vitiligo veya Lökoderma denir. Bu kronik bir deri hastalığı da mukoza olarak bilinen dokular, yok bu hat ağız, burun, genital ve rektal alanları ve göz retinanın iç.Ayrıca saç beyaz / Vitiligo etkilenen bölgelerde ve kafa derisi üzerinde yetişen gri dönüşebilir.

De-pigmentli yamalar gövdesinin sadece bir tarafında geliştiği segmental desen;; ve genelleştirilmiş desen, en üç de-pigmentasyon bir veya birkaç alanları ile sınırlı olduğu fokal desen gibi Vitiligo ana kalıplardan vardır ortak bir desen, içinde de-pigmentasyon gövdenin her iki yanında simetrik olarak ortaya çıkar.

Hasta daha sonra diğer vücut parçaları üzerinde hiçbir hastalık diğer olaylar, açıkça ile el, yüz ya da bacakta tek bir yama varsa, o / o Odak Vitiligo vardır.Odak Vitiligo aktif değil ise genellikle lokal tedaviler için daha uygundur.İlk seçenek topikal bir ilaç olacağını ve işe ya da başka nedenlerle kabul edilemez değilse, cerrahi ve dövme düşünülebilir.

Kesinlikle hiçbir yan etkisi ve harikalar olduğu gibi biz, sizin Odak Vitiligo hastalığı tedavi etmek için bizim bitkisel Vitiligo tedavi Petrol öneririz. Vitiligo tedavi Petrol% 100 doğal bir üründür.Ülke genelinde İnsanlar doğal, bitkisel ürün, güvenilir ve hafta içinde sonuçlar gördük. Siz bizim güvenli sunucu çevrimiçi aracılığıyla Cure Vitiligo Petrol sipariş ve zamanında kapınıza teslim olabilir. Daha fazla bilgi için, 1-916-234-0433 bizi arayabilirsiniz.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter