Share
 

ginko Biloba

Deri depigmente yamalar ile ayırt, Vitiligo dünya nüfusunun% 1-2 bulunan en yaygın pigment hücrelerinde bozukluk biridir. Herkes, cinsiyet, yaş veya etnik köken rağmen, Vitiligo olabilir. Bu kronik bir deri bozukluğu genel melanosit, deride pigment hücreleri, vücudun kendi bağışıklık hücreleri tarafından saldırıya ve pigmentasyon üreten durdurmak olan otoimmün bir durum olduğu düşünülmektedir. Biyokimyasal, oksidatif stres, genetik, nöronal ve çevresel faktörlerin etkileşimi ve katkısı dahil olmak üzere diğer teoriler vardır. Güneş yanığı daha yatkındır cildin pürüzsüz, yamalı depigmente alanlarda durum sonucu.

Tıbbi tedaviler, cerrahi tedaviler ve bitkisel / doğal terapiler dahil çeşitli tedaviler Vitiligo için, bugün mevcut bulunmaktadır. Son zamanlarda, daha fazla araştırma Vitiligo doğal tedaviler üzerinde yapılan ve Ginkgo biloba ağacı yaprağı ekstresi bu cilt hastalığının tedavisinde gerçekten yararlı olduğu kanıtlanmıştır bunlardan biridir ediliyor.

Vitiligo etkin tedavisi için, onu repigmentation indüklemek için olduğu gibi, hastalığın ilerlemesi yakalamak için de önemlidir. Son zamanlarda, oksidatif stres Vitiligo oluşumunda önemli bir rol oynadığı gösterilen edilmiştir. Ginkgo biloba özü antioksidan ve immüno-modülatör etkileri olduğu gösterilmiştir. Bazı araştırmacılar Vitiligo deride serbest radikal hasarı sonucu olduğunu ve ginkgo daha fazla zarar vermesini bu serbest radikalleri engeller inanıyoruz.

Bazı çalışmalar, araştırmalar ve plasebo tedavileri Vitiligo muzdarip hastalara Ginkgo Biloba özü ve bunların etkileri hakkında emin olmak için yapılmaktadır. Şimdiye kadar, ağızdan alım Vitiligo tedavisi için topikal kullanımı çok daha etkin olduğunu kanıtlamıştır.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter