Share
 

Bronzlaşma Kapalı

Cilt (melanosit) pigment oluşturan hücrelerin denilince neden Vitiligo deride pigmentasyon bozukluğu, dünya çapında yaygın bir deri hastalığıdır. Bu cilt hastalığı deride melanosit yok, mukoza (doku bu hat ağız ve burun içi yanı sıra genital ve rektal alanları) ve retina (göz küresinin iç tabakası). Sonuç olarak, cildin pürüzsüz beyaz veya açık pembe yamalar vücudun farklı bölgelerinde görünür. Vitiligo etkilenen bölgelerde yetişen saç genellikle de beyaz olur.

Bilim adamları, bugün geçmişte olduğundan daha yoğun ve kapsamlı araştırma yoluyla Vitiligo kronik bir deri hastalığı çok daha iyi bir anlayış kazanmıştır. Vitiligo bir anda tedavi edilemez olarak kabul edilmesine rağmen, günümüzde, tıbbi, cerrahi ve yardımcı tedavi bir dizi vardır ve oldukça etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bu kronik bir deri hastalığı tedavi etmek için temel amacı Vitiligo neden vücuda depigmente noktalar kapsayan tek görünümünü geliştirmek. Yapılan son araştırmalar biri Vitiligo tedavisi için bir yol Bronzlaşma Kapalı yoluyla olduğunu kanıtlamıştır.

Topikal PUVA Vitiligo için mevcut birçok tedavi seçeneklerinden biridir ve UVA ışığı bir kez maruz kalma veya haftada iki kez ile yapılır. Bununla birlikte, yakın zamanda, UVB PUVA alternatif olarak kullanılmıştır. Sözkonusu tedavi türü, PUVA gibi uygulandı ve haftada üç kez kadar verilebilir. Onu yönetmek için basit olduğundan, tedavi bu tip geniş kabul kazanıyor gibi görünüyor.

Bronzlaşma Kapalı depigmente alanlar için renk ekleyerek kusurları gizlemeye yardımcı olabilecek bir 'güneşsiz bronzlaşma' dir. Bu spreyler aracılığı salonlarında yapılır. Kapalı Tanning yardımcı olabilir ama büyük ölçüde depigmente noktalar ne kadar büyük ve ne kadar karanlık (ya da ışık) onların diğer pigmentli alandır bağlıdır.

New York'ta yapılan son bir araştırmaya göre, kapalı bronzlaşma birkaç genç yetişkinler için bağımlılık olabilir ve solaryum kaptırdı olanlar da yakalanması ve madde bağımlılığı sorunu eğilimli olabilir. Bu araştırma yapmak için, araştırma ekibi ABD'nin kuzeydoğu bölgesinden 421 öğrenci aldı ve kapalı bronzlaşma alışkanlıklar, madde kullanımı, anksiyete ve depresyon ile ilgili anket doldurmaları etmelerini istedi.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter