Share
 

Segmental Vitiligo

Vitiligo olarak bilinen kronik bir deri hastalığı cilt bölümleri depigmentasyon neden olur. Melanosit, pigment yapmak veya deriye rengini veren hücreler ölür veya arızalı olduğunda bu olur.

Vitiligo çeşitli şekillerde sınıflandırılabilir. Vitiligo iki en yaygın ve kolay anlaşılır kategorilerinden biri Vitiligo segmental formu (Vitiligo Genelleştirilmiş biçimi olan diğer bir) yıldır.

Vitiligo Genelleştirilmiş formu genellikle gövdenin her iki yanında simetrik olarak görünür beyaz lekeler ve ayrıca ikili vitiligo, Vitiligo Segmental formu süt beyazı veya deri açık pembe yamalar oluşabilir gövdesinin sadece bir alanı etkiler olarak bilinir. Bu tek taraflı lokalize veya bölüm Vitiligo olarak bilinir. Tek taraflı vitiligo ikili vitiligo daha az yaygındır. Çocuklarda en sık ortaya çıkar. Bölümlere Vitiligo ile yarıdan fazlası hasta beyaz saç yamalar var.

Vitiligo kesin nedeni hala bilinmemekle birlikte, araştırmalar, otoimmün, genetik, oksidatif stres, sinir, veya viral nedenlere bağlı ortaya çıkabilecek düşündürmektedir. Bu dünya nüfusunun% 1-2 etkiledi ve herhangi bir cinsiyet veya etnik grubun herhangi bir yaşta başlayabilir.

Vitiligo renkli yarış etkilemesi olasılığı daha yüksektir. Eğer yavaş bir ilerleme diğerleri gösterebilir iken bazı kişilerde kendiliğinden kaybolabilir.

Vitiligo vücudun herhangi bir alanı etkileyebilir, ancak en çok bunu genellikle yüz, boyun ve eller gibi güneşe maruz kalması cildin görünür. Bu teni koyu veya bronzlaşmış olan kişilerde çok yaygındır. Bazen, aynı zamanda kafa derisi üzerinde gelişebilir. Bir Hastanın saçları da beyaz veya bu alanlarda melanin eksikliğinden dolayı gri dönüşebilir.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter