Share
 

Cerrahi Tedaviler

Şu anda, orada Vitiligo tedavisi için kullanılabilir çeşitli Cerrahi Tedaviler ve bunlar uygun tıbbi tedavi sağlanır ancak sonra kabul edilmelidir. Cerrahi teknikler zaman alıcı ve pahalı ve genellikle sigorta taşıyıcıları tarafından ödenen değildir. Bunlar sadece en az 3 yıldır istikrarlı olmuştur Vitiligo dikkatle seçilmiş hastalar için uygundur.

Günümüzde mevcut Cerrahi Tedaviler şunları içerir:

• Otolog Cilt Greftler: Bu ​​tedavi için doktor normal, pigmente cilt bölümleri kaldırır ve vücudun bir bölgesinden depigmente alanlar üzerine bırakır ve başka bir alanına ekler. Aşılama cilt Bu tip bazen Vitiligo küçük yamalar hastaları için kullanılır. Greftleme otolog cilt birkaç olası komplikasyonları vardır. Enfeksiyonlar, oluşabilir skar gelişebilir, bir Arnavut kaldırımlı görünür, ya da sivilceli pigmentasyon olabilir, veya hiç repigment başarısız olabilir. Grefti ile tedavi zaman alır ve pahalı olduğunu ve birçok kişi tarafından kabul edilebilir ne de uygun fiyatlı ne kabul edilir.

• Kabarcıklar kullanarak Cilt Greftler: Bu ​​prosedür ısı emme veya soğuktan kullanarak pigmentli cilt üzerinde kabarcıklar oluşturmak için doktor gerektirir.Kabarcıklar üstleri sonra kesip bir depigmente deri bölgesine nakledilmektedir. Greftleme blister riskleri yara ve repigmentation güçlüğüdür. Ancak, aşılama diğer tiplerden daha bu işleme yara izi daha az risk vardır.

• Micropigmentation (dövme): Bu işlem, özel bir cerrahi alet ile deri içine pigment implanting içerir. Özellikle koyu tenli kişilerde, dudak bölgesi için en iyi çalışır.Doktor mükemmel çevresindeki cilt rengine uyacak Ancak, zordur. Güneşe maruz kaldığında dövmeli alanı çevresindeki normal cilt olacak olsa da, renk değişmez.Dövmeli alan ilk mükemmel çevreleyen deri ile eşleşen bile, sonradan olmayabilir. Dövme zamanla solmaya eğilimindedir. Buna ek olarak, dudak dövme herpes simpleks virüsünün neden olduğu blister salgınlarının bölüm yol açabilir.

• Otolog melanosit nakli: Bu ​​süreçte, doktor normal pigmente deri örneği alıyor ve melanosit büyümek için özel bir hücre kültürü çözeltisi içeren bir laboratuvar kabında yerleştirir.Kültür çözeltisi içinde melanosit çoğalmadıkça zaman, depigmente cilt yamaları doktor nakli onları. Bu prosedür deneysel olup, Vitiligo ile insanların rutin bakımı için pratik değildir. Ayrıca çok pahalı ve yan etkileri bilinmemektedir.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter