Share
 

Sartlar ve Kosullar

Sizden okudum ve sartlari kabul temelinde sadece siparisleri kabul ediyoruz. Eger siparis öncesi bitkisel ilaçlar hakkinda yerel ilaç ruhsatlandirma yetkilileri ile teyit edilmelidir.

GARANTI
Biz geri 60 gün garanti kosulsuz para teklif, böylece dogal ürün memnun olacaktir eminiz.

• Teslim
Pazar günleri hariç 01:00 UTC (esgüdümlü evrensel saat), daha önce aldiysaniz Siparisler genellikle ertesi gün gönderilir. Siparisleri 6-9 gün içinde teslim edilir.

Gecikme denizcilikte:
Biz gecikmeler gümrükleme nedeniyle tahmin edemez. Sevkiyat birinin üzerine hafta gecikirse tür gecikmeler sadece bildirilecektir. Hatali veya kusurlu mal alinirsa, biz mal gemiden gemiye aktarma yapmak olacak.

• Iptal
Eger mal bize e-posta ile gönderilir önce tam bir geri ödeme için siparisinizi iptal etmek hakkina sahip sales@curevitiligooil.com ve konu "siparis iptali ile siparis numaranizi alinti".

• Geri ödeme

Düzenli uygulama minimum iki ay tedavi çalismasi için gereklidir. Geri ödeme iddia eden önce bu uzun tedavi kullanmis oldugundan emin olun.
  1. Yudumlarken ücretleri iade edilir.
  2. Tasima ücretleri olacaktir% 10 alinir.
  3. dönen Anti-Vitiligo maliyet sizin sorumlulugunuzda olacaktir. Bizim is adresine iade mal aldiktan sonra, hesaplanan iade menseli kredi karti sahibine verilecektir.

• Gizlilik
Biz ve gizliliginizi korumayi taahhüt ediyoruz üçüncü sahislara bilgilerinizi yummayacagiz (Kolluk Kuvvetleri ile isbirligi içinde olmadikça).

  1. Sizin izniniz olmadan e-posta ile temas olmaz.
  2. Sizden toplanan tüm bilgiler, siparis islem için sadece bir.
• Telif hakki
Bu web sitesinin içerigi telif hakki ile korunmaktadir. Içerigi görülebilir ya da özel amaçlar için indirilen ancak bizim izni olmadan herhangi bir ortamda ticari amaçlar için kullanilmasi yasaktir.

• Feragatname
Tüm e-postalarimizi virüs yazilimi düzenli olarak güncellenen ama virüs e-postalari kontrol etmek sizin sorumlulugunuzdadir kullanilarak kontrol edilir. Ama bu sitenin herhangi bir hatadan arindirilmis saglamak için büyük dikkat herhangi bir hata veya eksikliklerden bizim makul kontrolü disinda sorumlu tutulamaz.

order

Live Help
Basari Öyküleri
 
Çok yararli ve bilgi için nazik oldugunu Karsi görevlileri, özellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mükemmel yag formülü oldu! Devam et lütfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter