Share
 

Universal Vitiligo

Vitiligo olarak bilinen kronik bir deri hastalığı, ilgili genel kanının melanosit (hücrelerini yok o süt beyaz, düzgün yamalar vücudunun bir parçası melanin üretimi durdurur veya başlatır görünümünü sonuçlanan bağışıklık sisteminin sakatlık neden olmasıdır herhangi belirgin bir neden olmadan deride pigment) yapmaktan sorumlu. Universal Vitiligo Vitiligo hastalığının çeşitli formlarından biridir.

Ayrıca Vitiligo Totalis olarak bilinen Universal Vitiligo, Vitiligo hastalığı veya vücut üzerinde beyaz lekeler toplam veya tam yayılması anlamına gelir. Vitiligo Bu form sadece Universal Vitiligo gibi, pigment genellikle normal pigmentli cilt birkaç küçük adalar hariç tüm vücut yüzeyinden kaybolur, bir alan tabi değildir. Bu Vitiligo da ondan nasibini Michael Jackson adında dünyanın her yerinden bilinen bir pop sanatçısı, gibi oldukça uzun bir süre gündemde olmuştur. Onun ama sonra onu Evrensel Vitiligo başka bir şey olduğu açıkça belliydi zamanın geçişi onun rengini değiştirmek gibi çamaşır suyu vücudu için kullanılan ilk yanlış oldu.

Normal cilt beyazlatma Daimi tıbbi genellikle Universal Vitiligo ile çeken insanlar için tek seçenektir.

Bu kronik bir deri hastalığıdır belirli bağışıklık gibi hipertiroidi gibi hastalıklar, alopesi areata ve pernisiyöz anemi olan kişilerde gelişmesi daha olasıdır; rağmen, bilim adamları hala bu Vitiligo ve otoimmün hastalıklar arasındaki ilişkinin tam nedenini bilmiyorum. Bununla birlikte, Vitiligo da kalıtımsal olabilir; yani, ailelerde çalıştırabilirsiniz. Bu cilt hastalığı ne olursa olsun yaş, cinsiyet ve ırk herkesi etkileyebilir. Vitiligo olan insanlar, büyük çoğunluğu, 20 yaşından önce onu geliştirmek, bazıları da 40 yaşından önce bunu geliştirmek, oysa.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter