Share
 

Vitiligo Bilgiler

Vitiligo (ayrıca Leucoderma olarak da bilinir) kronik bir deri hastalığı, bu hastalığın cilt depigmentation.Because neden, süt beyaz veya cildin ışığı pembe yamalar Vitiligo etkiledi gövde alanı görünür. Bu, kronik bir deri hastalığı, Vitiligo olan bir kişi, onun / onu vücudun beyaz kan hücreleri genetik bir mutasyon nedeniyle melanosit denen derinin pigment hücrelerinin saldırı olması nedeniyle olur. Vitiligo hastanın genel sağlığı etkilemez, ama aklında psikolojik ve duygusal yönlerini tutmak, uğraşmak oldukça zor olabilir.

Vitiligo çok yaygın bir deri hastalığıdır. Neredeyse% 1-2 kişi dünya genelinde etkilenir. Bununla birlikte, Vitiligo bulaşıcı değildir. Bu kronik bir deri hastalığı nedeniyle, bunu düz beyaz veya açık pembe yamalar sadece bir insan normal pigmente cilt üzerinde görünür, ama aynı zamanda Vitiligo etkilenen bölgelerde saç erken ağaran da oluşabilir. Bu pembe / beyaz lekeler pigmentasyon sorunları nedeniyle oluşabilir, cilde rengini veren melanosit (pigment yapan hücreler) adı verilen hücrelerin kaybı veya arızalı, yani.

Segmental ve (genel) non-segmental dahil Vitiligo desenleri iki ana türü vardır. Non-segmental Vitiligo desen insanlarda daha sık görülür ve genellikle vücut açıklıkları, ayak parmakları, ve kemikli alanlar çevresindeki alanları etkiler. Segmental Vitiligo desen ergenlerde daha sık iken Vitiligo Bu tür, herhangi bir yaşta ortaya çıkabilir.

Vitiligo ana belirtisi etkilendi cilt bölgelerinde hafif beyaz / pembe yamalar ortaya çıkmasıdır. Diğer belirtiler gri / beyaz saçlı deride saç yamalar ve göz retina veya iris pigment anormallikleri vardır.

Dünyadan araştırmacılar ve doktorlar tarihe kadar Vitiligo kesin nedeni bulmak mümkün olmamıştır, ve çeşitli teoriler ortaya çıkmıştır. Bir teoriye Vitiligo otoimmün bir hastalık olabileceğini düşündürmektedir. Bağışıklık sisteminin yanlışlıkla vücudun bir kısmını saldırdıkça Bu hastalıklar olur. Vitiligo, bağışıklık sisteminin ciltte melanositler yok edebilir. Bir veya daha fazla gen Vitiligo daha muhtemel bir kişi yapabilir olması da mümkündür.

Başka bir teori melanosit kendilerini yok olmasıdır. Ayrıca, bazı insanlar gibi güneş yanığı veya duygusal sıkıntı gibi tek bir olay, Vitiligo tetikleyen bildirmişlerdir, ancak bu olayların bilimsel Vitiligo bir nedeni olduğu kanıtlanmamıştır.

Vitiligo için tedavisi yoktur, ancak tıbbi ve cerrahi tedaviler de dahil olmak üzere görünüş, hafifletmek için tedaviler vardır. Vitiligo tedavisi için yılda ortaya çıkan en uygun fiyatlı ve etkili tedavinin bir bitkisel tedavi yöntemidir. Biz doğal bitkisel özler içerir Vitiligo muzdarip insanlar için bir devrim niteliğinde bir tedavi var - Vitiligo Petrol Cure. Bu, en düşük fiyat ile birlikte en iyi sonuçları verecektir sunuyoruz eşsiz bir üründür.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter