Share
 

Vitiligo Vulgaris

Vitiligo kişinin pigment hale deride melanositler olarak adlandırılan hücreler gibi dokular, mukoza olarak bilinen kronik bir cilt durumu olduğu ağız hattı içinde, burun, genital ve rektal alanlarına ve retinagözlerin, yok edilir. Sonuç olarak, süt beyaz veya cildin ışığı pembe yamalar vücudun farklı bölgelerinde görünür.Ayrıca saç beyaz / Vitiligo etkilenen bölgelerde yetişen gri dönüşebilir.

Vitiligo Vulgaris (ortak vitiligo anlamına gelir) Vitiligo zamanki türüdür. Variant türleri doğrusal, segmental, trikrom ve inflamatuar Vitiligo içerir. Vitiligo Vulgaris olarak, pürüzsüz, süt beyaz lekeler yaygın olarak etkilenen kişinin vücut üzerinde dağıtılmaktadır. Amacıyla bir deyişle, de-pigmentasyon küçük yamalar segmental veya akrofasyal desen normal deri ile karışmış bir duş desen yayılır. Bu durum ağırlıklı olarak yüz üzerinden dağıtılan bilateral simetrik lezyonlar ile en sık görülen tipidir, boyun, gövde, el ve ayak parmakları, avuç içi, ayak tabanı ve yüz ağızları.

Hastalığın yayılması geniş olması nedeniyle eşit olarak bütün parçalar tedavi etmek için genellikle zordur ve tedavi yıl alabilir. Ayrıca, cerrahi Vitiligo Vulgaris hastalar için bir seçenek olmayabilir. Ancak, rarrow bant UVB birçok Avrupa ülkesinde Vitiligo Vulgaris ana tedavi olarak psoralen ve UVA radyasyonu başarılı olduğunu. Vitamin B12 ve bazı vitiligo hastalarında folik asit eksikliği vitiligo tedavisinde bu vitamin etkinliğini araştırmak araştırmacılar açtı.Araştırmalar, dar bant UVB vitiligo için etkili bir tedavi olduğunu ve vitamin B12 ve folik asit ile birlikte tedavi dar bant UVB ile vitiligo tedavi sonuçlarını iyileştirmek etmediğini göstermektedir onaylar.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter