Share
 

Woods Lamba

Bir Woods Lamba Vitiligo lekeleri (ve diğer cilt ve saç derisi hastalıkları), bakteriyel enfeksiyonlar, mantar enfeksiyonları ve Porphyria dahil olmak üzere deriyi etkileyen çeşitli koşullar, algılamak için dermatolojide kullanılan bir tanı aracıdır. NOT: Bu sadece denetim ve tespit için kullanılan bir lamba ve bir tedavi veya tedavi cihazı değildir.

Wood lambası veya Wood Işık yakından cilt bakmak için ultraviyole ışık kullanan bir Amerikan fizikçi Robert Wood (1868-1955) tarafından icat edilmiş bir testtir. Bu gözüne görünmez çünkü genellikle hem Siyah Hafif ve UV ışığı olarak anılır. Eğer karanlık bir odada, genellikle dermatolog ofisinde oturmuş iken testi yapılır.Sağlık kuruluşu, Woods lambası yanar bunun çalışılan deri alanı 4-5 cm tutar ve herhangi bir deride renk değişiklikleri arar. Bu, ışığın doğrudan bakmak gerektiğini tavsiye edilir. Test sırasında, incelenmekte olan kişinin hiçbir şey hissediyorum olacaktır. Özel olarak hazırlanması bu test için gereklidir. Herhangi bir topikal ilaçlar ile söz konusu alanda tedavi ediyorsanız, doktorunuza gitmeden önce bir uygulama atlamak isteyebilirsiniz. Bir yanlış negatif sonuç neden olabilir, çünkü Ayrıca, test öncesi yıkamayın.Test sonuçları bir odanın ışık nedeniyle değiştirilebilir.Oda doğru sonuçlar için yeterli koyu olmalıdır. Diğer malzemeler kızdırma da olabilir. Örneğin, bazı deodorantlar, make-up, sabunlar ve hatta tüysüz Wood lambası ile görünür olabilir. Ancak, bakteri ve mantarların değil her türlü ışık ile tespit edilebilir unutmayın lütfen.

Incelenmekte olan kişi hiçbir bakteri veya mantar enfeksiyonları vardır ve normal ise, o zaman onun / onu deri ultraviyole ışık altında parlıyor, ya da floresan olmaz. Işık veya koyu renkli lekeler Woods Lamba test sırasında onun / onu deride meydana gelirse o hasta ya deri hastalıklarının olduğu anlamına gelir ve doktor daha sonra yakından cilt hastalığı inceleyebilirsiniz.

order

 

 

 

Live Help
Basari ykleri
 
ok yararli ve bilgi iin nazik oldugunu Karsi grevlileri, zellikle Robert, size iltifat etmek istiyorum. Ben orignal cilt zevk - Ben buraya tasindi beri bazi mkemmel yag forml oldu! Devam et ltfen!

Ben , Pittsburgh
Vitiligo tedavi Petrol OF Malzemeler
Find CureVitiligoOil on FacebookFollow CureVitiligoOil on Twitter